Pradžia
en ru

„Ignitis gamybos“ akcijų supirkimas

Informacija apie „Ignitis gamybos“ akcijų supirkimą

Tarptautinė energetikos bendrovė „Ignitis grupė“ 2020 m. gegužės 18 d. pradėjo įgyvendinti privalomą jos dukterinės bendrovės AB „Ignitis gamyba“ akcijų išpirkimo procesą.

Visi likę „Ignitis gamybos“ akcininkai jiems priklausančias akcijas „Ignitis grupei“ turi parduoti per 90 kalendorinių dienų nuo viešo paskelbimo apie privalomą akcijų išpirkimą. Paskutinė diena, kai galima parduoti akcijas privalomo išpirkimo metu, yra rugpjūčio 17 diena.

Bendrovė privalomo akcijų išpirkimo metu už akcijas siūlo su Lietuvos banku suderintą kainą, kuri yra tokia pat, kokia buvo mokama nekonkurencinio oficialaus siūlymo metu. Už vieną „Ignitis gamybos“ akciją privalomo akcijų išpirkimo metu mokama 0,640 EUR kaina.

„Ignitis gamybos“ akcininkai pavedimus gali teikti savo vertybinių popierių sąskaitos tvarkytojui, o neturintys vertybinių popierių sąskaitos tvarkymo sutarties, turėtų savo nuožiūra kreiptis į pasirinktą vertybinių popierių sąskaitų tvarkytoją dėl tokios sutarties sudarymo ir pateikti pavedimą parduoti akcijas privalomo akcijų išpirkimo metu. Pavedimus teikti galima visą privalomo akcijų išpirkimo periodą. Sandoriai už parduodamas akcijas bus sudaromi paskutinę privalomo akcijų išpirkimo dieną (2020 m. rugpjūčio 17 d.). Už įvykdytus sandorius bus atsiskaitoma antrą dieną po sandorio sudarymo.  

Tuo atveju, jei akcininkai neparduos savo turimų „Ignitis gamybos“ akcijų iki privalomų akcijų išpirkimų termino pabaigos, t. y. iki 2020 m. rugpjūčio 17 d., „Ignitis grupė“, atlikusi mokėjimus į akcijų nepardavusių akcininkų depozitinę sąskaitą, įgis teisę kreiptis į teismą, prašydama įpareigoti akcijų sąskaitų tvarkytojus padaryti atitinkamus įrašus apie akcijų nuosavybės teisės perėjimą „Ignitis grupei“.

Informacija apie privalomo „Ignitis gamybos“ akcijų išpirkimo pradžią

 Svarbiausios susijusios naujienos:

Kilus papildomų klausimų, galite kreiptis: