Pradžia
en ru

„Ignitis gamybos“ akcijų supirkimas

Informacija apie „Ignitis gamybos“ akcijų supirkimą

Tarptautinė energetikos bendrovė „Ignitis grupė“ 2020 m. gegužės 18 - rugpjūčio 17 d. įgyvendino privalomą jos dukterinės bendrovės AB „Ignitis gamyba“ akcijų išpirkimo procesą.

Bendrovė privalomo akcijų išpirkimo metu už akcijas siūlė su Lietuvos banku suderintą kainą, kuri yra tokia pat, kokia buvo mokama nekonkurencinio oficialaus siūlymo metu. Už vieną „Ignitis gamybos“ akciją privalomo akcijų išpirkimo metu buvo mokama 0,640 EUR kaina.

Sandoriai už parduodamas akcijas buvo sudaromi paskutinę privalomo akcijų išpirkimo dieną (2020 m. rugpjūčio 17 d.), o už įvykdytus akcijų pardavimo sandorius buvo atsiskaitoma antrą dieną po sandorio sudarymo.  

Tuo atveju, jei akcininkai nepardavė savo turimų „Ignitis gamybos“ akcijų iki 2020 m. rugpjūčio 17 d., „Ignitis grupė“, atlikusi mokėjimus į akcijų nepardavusių akcininkų depozitinę sąskaitą, įgijo teisę kreiptis į teismą, prašydama įpareigoti akcijų sąskaitų tvarkytojus padaryti atitinkamus įrašus apie akcijų nuosavybės teisės perėjimą „Ignitis grupei“.

Informacija apie privalomo „Ignitis gamybos“ akcijų išpirkimo pradžią

 Svarbiausios susijusios naujienos:

Kilus papildomų klausimų, galite kreiptis: