Pradžia
en ru

Naujienos

Laimėjusiais pripažinti penkių "Belenergo" skolos teisės reikalavimo teisės perleidimo konkurso dalyvių pasiūlymai

Šiandien posėdžiavusi Baltarusijos valstybinio energetikos koncerno “Belenergo” skolos reikalavimo teisės perleidimo konkurso komisija įvertino dalyvių pasiūlymus ir laimėtojais pripažino: kompaniją “Capital&Business Management – C&BMI SA” (Šveicarija), žemės ūkio bendrovę “Džeirana” (Lietuva), kompaniją “Agropanonka MTZ Finke” (Jugoslavija), OOO “Stellaris” (Rusija) ir uždarąją akcinę bendrovę “Ivabaltė” (Lietuva).
 
Konkurso laimėtojai iš viso pasiūlė perimti 13 mln. JAV dolerių vertės reikalavimą už 7,346 mln. JAV dolerių dydžio atlyginimą.
 
Konkurso laimėtojams skolos reikalavimo teisė bus perleidžiama š.m. balandžio-rugpjūčio mėnesiais, kai šie sumokės pasiūlymuose nurodyto dydžio atlyginimą. 
 
Viešas tarptautinis konkursas reikalavimo teisei į Baltarusijos valstybinio energetikos koncerno “Belenergo” skolą (31 mln. JAV dolerių) įgyti buvo paskelbtas š.m. vasario 25 d. Numatyta, kad reikalavimo teisė galės būti perleidžiama dalimis: vienos dalies dydis – 1 mln. JAV dolerių. Minimalus pradinis atlyginimas – ne mažiau kaip 550 tūkst. JAV dolerių už kiekvieną reikalavimo teisės dalį ir ne mažiau 17,050 mln. JAV dolerių už visą reikalavimo teisę. Pagrindinis konkurso dalyvių pasiūlymų vertinimo kriterijus buvo atlyginimo už vienos reikalavimo teisės dalies perleidimą dydis. 
 
Atstovė ryšiams su visuomene Aurelija Trakšelienė