Pradžia
en ru

Naujienos

Skelbiama atranka į ESO ir „Ignitis gamyba“ stebėtojų tarybų nepriklausomų narių pozicijas

Naujienos

Tarptautinė energetikos bendrovė „Ignitis grupė“ skelbia atranką į dukterinių bendrovių „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) ir „Ignitis gamyba“ nepriklausomų stebėtojų tarybų narių pozicijas. Atrinkti kandidatai, priėmus sprendimą dėl jų išrinkimo, užims šias pareigas pasibaigus dabartinėmis kadencijomis. Atitinkamai „Ignitis gamyba“ – 2022 m. kovo 25 d. ir ESO – kitų metų kovo 29 d. Kiekvienoje įmonėje ieškoma dviejų nepriklausomų stebėtojų narių.

ESO stebėtojų tarybą iš viso sudarys šeši nariai – du vienintelio akcininko „Ignitis grupės“ deleguoti atstovai ir du nepriklausomi nariai, vienas darbuotojų atstovas ir vienas valstybės tarnautojas. Tuo tarpu „Ignitis gamybos“ stebėtojų taryba sudaroma iš penkių narių – dviejų vienintelio akcininko „Ignitis grupės“ atstovų, dviejų nepriklausomų narių ir vieno valstybės tarnautojo. Stebėtojų tarybų kadencijos laikotarpis yra ketveri metai.

Skelbimus apie vykdomą atranką į ESO ir „Ignitis gamyba“ nepriklausomų stebėtojų tarybos narių pozicijas, kuriuose galima susipažinti su visais kandidatams keliamais reikalavimais, galima rasti čia. Stebėtojų tarybos nariams taikomi bendriniai lūkesčiai ir kompetencijos – etikos, vertybiniai ir bendrieji reikalavimai bei nepriklausomumo kriterijai. Kandidatai dėl pozicijų gali kreiptis iki 2021 m. gruodžio 5 d.

Kandidatų atranką vykdys „Ignitis grupė“ bei vadovų ir vadovaujančio personalo paieška užsiimanti agentūra „J. Friisberg and Partners“.