Pradžia
en ru

Naujienos

Dėl preliminariose deklaracijose pateikiamos informacijos apie „Lietuvos energijos gamybos“ 2017 m. išmokėtus dividendus

2018 m. kovo 22 d.

Informuojame, kad dėl techninės klaidos į Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) Elektroninio deklaravimo sistemoje pateiktas preliminarias gyventojų pajamų deklaracijų formas persikėlė netiksli arba ne visa informacija apie „Lietuvos energijos gamyba“, AB, akcininkams per 2017 metus išmokėtus dividendus.

Bendrovė tikslina ir perduoda VMI teisingą informaciją apie išmokėtus dividendus, tad dar nepateiktos preliminarios deklaracijos artimiausiu metu bus patikslintos. Kol tai bus padaryta, kviečiame pajamas deklaruojančiuosius preliminariose deklaracijos pateiktus duomenis palyginti su banko išrašuose esančia informacija apie gautus dividendus ir pakoreguoti preliminariose deklaracijose pateiktas sumas.

Mokesčių specialistai jau pateiktas deklaracijas tikrins pagal atnaujintus tikslius duomenis, tad apie pastebėtus netikslumus būsite informuoti. Taip pat patariame neskubėti mokėti su tuo susijusių mokesčių, kol negausite patvirtinimo, kad jūsų pateikta deklaracija yra teisinga ir priimta.

Apgailestaujame dėl galimų nepatogumų.

Primename, kad pagal sudarytą sutartį „Lietuvos energijos gamyba“, AB, išleistų vertybinių popierių apskaitą ir asmeninių vertybinių popierių sąskaitas tvarko AB SEB bankas. Visais su tuo susijusiais klausimais galite kreiptis į bet kurį banko klientų aptarnavimo padalinį arba klientų aptarnavimo telefonu.