Pradžia
en ru

Ekskursija KHE

Kauno A. Brazausko HE  ekskursijas vedame penktadieniais 10 val.

Ekskursijos trukmė - iki 1,5 val.

Ekskursijos vedamos lietuvių kalba.

Kol kas ekskursijos nėra organizuojamos. Ekskursijų vedimą elektrinėse planuojama atnaujinti rudenį, jei leis epidemiologinė situacija.

Bendrovė tvarko Jūsų asmens duomenis tik teisės aktuose apibrėžtais teisėtais pagrindais. Detalesnė informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymo sąlygas ir susijusias teises skelbiama https://ignitisgamyba.lt/kontaktai/privatumo-politika/63

Data Galite rinktis tik vieną variantą. Ekskursijos trukmė - apie 1 val. Apžvalginės ekskursijos skirtos moksleiviams, ne specialistams. Tikslinės ekskursijos skirtos tik energetikos specialistams ar susijusių specialybių studentams. Šaltuoju metų laiku ekskursijos gali būti atšaukiamos dėl netinkamų oro sąlygų.
Įrašykite tikslų Jūsų mokyklos / įstaigos / organizacijos pavadinimą:
Jūsų vardas pavardė, kontaktinis telefono numeris
Įrašykite savo elektroninio pašto adresą:
Žemiau įrašykite atvykstančių asmenų sąrašą (pilnus vardus, pavardes). Jei tarp atvykstančiųjų yra nepilnamečių, prašome įrašyti tikslų jų amžių. Visi ekskursijos dalyviai turi būti vyresni nei 14 m. Dalyvių asmens dokumentai bus tikrinami prie apsaugos posto. Ekskursijos grupę turi sudaryti ne mažiau nei 10 ir ne daugiau nei 25 asmenys. Pavieniams asmenims ekskursijų neorganizuojame. Pateiktas ekskursijos dalyvių sąrašas nekoreguojamas. Nė vienas neužregistruotas asmuo nebus įleistas į elektrinės teritoriją.
Užtikrinu, kad lankytojai įsipareigoja ekskursijos metu atsakingai elgtis ir laikytis saugumo taisyklių. Atvykus į ekskursiją prašysime, kad lankytojų sąrašą patvirtintumėte savo parašu. Į sąrašą neįtraukti lankytojai nebus įleidžiami į elektrinės teritoriją. Ekskursijos dalyviai privalo turėsi asmens dokumentus.
Jūsų komentaras Įrašykite čia savo komentarus ar klausimus, jei tokių kiltų.
Apsaugos kodas